Üye Olmak İçin  TIKLAYIN !!!

 

KOMİSYONLU SATIŞ

     Komisyonlu Satış sistemine dahil olarak, tüm ürünlerimizi, sosyal medya hesaplarınız ve internet sitenizde satabilirsiniz. Bu iş modeli sayesinde her satıştan belirli oranda komisyonunuzu kazanıp, kendi işinize daha fazla yatırım yaparak çok daha fazla kazançlar elde edebilirsiniz. Sisteme dahil olduğunuzda cha-chaa.com’un tüm ürünlerini satma hakkına sahip bir alt bayi yada komisyoner haline gelebilirsiniz. Size bu süreci aşağıda adım adım anlatmaya çalıştık.

 

1-Nasıl Bayi Olurum

Yapmanız gerekenler çok basit;

- Bu linkin tamamını inceleyin.

- cha-chaa.com'a üye olun.

- 0532 725 21 89 nolu WhatsApp Bayi Destek Hattımızla iletişime geçin.

- Üye olduğunuz mail adresinizi bildirin.

     Bayilik işlemleriniz aynı gün içerisinde tarafımızca tamamlanıp size gerekli bilgiler verilecektir ve artık komisyonlu satış için hazırsınız. Bundan sonra görsel ve ürün paylaşımına geçebilirsiniz.

 

2-Görsel ve Ürün Paylaşımı

- Bayilik işlemleriniz tamamlandıktan sonra size her gün WhatsApp üzerinden sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmeniz adına ürün resimleri, ürün açıklamalarıyla birlikte gönderilecektir. Bu görselleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak satış yapabilirsiniz.

- İnternet siteniz varsa ürünlerin otomatik olarak aktarılması ve güncellenmesi için bizden XML talep edebilirsiniz.

 

3-Sipariş Süreci

Bayiliğiniz tamamlandı, ürünleri de paylaştınız ve satış yaptınız. Şimdi sipariş aşamalarına geçebiliriz.

- Bayilik tanımlanmış olan üyeliğinizle cha-chaa.com’a giriş yapın.

- Sipariş aldığınız ürünü/ürünleri sepete ekleyin.

- Sepete gidin.

- Sepetteki ürünleri kontrol ettikten sonra "Devam Et" butonuna tıklayın.

- Fatura adresi bölümünde "Adres Ekle" ye tıklayın ve müşterinizin (İsim, Soyisim, Telefon Numarası ve Adres) bilgilerini girip devam edin.

- Gönderim yapmak istediğiniz kargoyu seçip devam edin.

- "Ödeme Seçenekleri" bölümünde sizin için uygun olan kapıda ödeme seçeneğini seçerek "Siparişi Tamamla" butonuna tıklayın.

- Siparişiniz tamamlanmıştır. Müşterinize siparişinin alındığına dair cha-chaa.com adına hiçbir SMS gitmez.

Bundan sonra Kargo Gönderim süreci başlar.

 

4-Kargo Gönderimi

- Siparişiniz tarafımızca hazırlanıp belirttiğiniz kargo firması ile belirttiğiniz adrese gönderilir.

- Siparişler çoğunlukta aynı gün içerisinde kargoya verilir. Ancak depolar arası transferlerden kaynaklanabilecek gecikmelerden dolayı 2. güne de sarkabilir.

- Sipariş ve Kargo durumlarını, kargo takip numarasını ve diğer detayları Hesabım/Siparişlerim bölümünden kolayca takip edebilirsiniz.

- Bayi siparişlerinde kargoların kendi ambalajları kullanılır ve cha-chaa.com adına hiçbir bir reklam, promosyon unsuru bulunmaz. Siparişini teslim alan müşteri yalnızca sizinle muhatap olur.

- Kargo gönderildi. Şimdi Hakediş e geçebiliriz.

 

5-Hakediş

- Komisyon hakedişi, müşteriye teslim edilen kargolar için geçerlidir, siparişinizdeki toplam ürün bedeli üzerinden hesaplanır. Kargo Ücretleri her sipariş için 10 TL düşülür.

- Cari haftadaki ürün satışlarınız hesaplanır ve bayiliğiniz oluşturulurken tercih ettiğiniz komisyon oranı ile hesaplama yapılır. Kargo ve kapıda ödeme tutarları hesaplamaya dahil değildir. (Örnek: 5000 TL'lik satışınız varsa ve %25 kâr oranı ile çalışıyorsanız. (1250 TL) - (Toplam sipariş x 10 TL)= Hakediş  .)

- Teslim edilmeyip geri dönen kargoların gidiş ve geliş kargo maliyeti firmamız tarafından ödendiği için hakedişinizden 10 TL. olarak düşülür.

- Hesaplar ve ödemeler düzenli olarak her haftanın Salı günü yapılır. Hesaplar yapılırken bir önceki haftanın 1.Günü Pazartesi ile 7.Günü Pazar arasındaki hareketleriniz baz alınır.

- Hakedişi 150 TL'nin altında kalan bayilerimizin ödemeleri bir sonraki haftaya devreder. Toplam hakediş 150 TL ye ulaştığında ödeme yapılır. Bu hakedişe ulaşamadan bayilikten çıkmak isteyen bayilere herhangi bir ödeme yapılmaz.

- 3 Ay boyunca satışı olmayan bayilikler kapatılır.

 

6-Kargo Ücretleri

- TÜM ÜRÜNLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR !!!

 

7-Değişim / İade

Müşteriniz ürünü teslim aldıktan sonra 1 hafta içerisinde değişim ve iade yapabilir.

Bunun için siparişle birlikte gönderilen değişim/iade kartını saklamalı ve değişim/iade yapmak istediği ürünleri;

- Etiketi kopartılmamış ve kullanılmamış bir şekilde,

- Yurt içi Kargo ile "645818018" anlaşma numaramızı belirterek göndermesi yeterlidir.

- Değişimler için: Müşterinizin gönderdiği ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve onaylanan değişimler için kupon tanımlanıp kupon kodu size bildirilir. Siz de bu kupon kodu ile müşterinize yeni siparişi oluşturursunuz, böylelikle değişim işlemi tamamlanır.

- İadeler için: Durum çok da farklı değildir. Gelen ürünler kontrolden geçer ve onaylandıktan sonra müşterinizin değişim/iade kartında belirttiği hesap bilgilerine ücret iadesi firmamız tarafından yapılır.

Değişimlerde geliş kargo ücreti firmamız tarafından karşılanır. Yeni sipariş giderken kargo bedeli müşterinizden tahsil edilir.

- İadelerde ürün bedelinden kargo ücreti kesilerek kalan tutar iade edilir.

 

UYARI:

- Farklı kargo firmalarıyla karşı ödemeli olarak gönderilen kargolar teslim alınmaz.

- Etiketi kopartılmış ve kullanılmış ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Yurt içi Kargo Anlaşma Numaramız: 645818018

Değişim/İade Adresi: Atatürk Mah. 2.Bahar Sok. No:4/A Dükkan:1 K.Çekmece / İSTANBUL

Tüm Sorularınız İçin ...

 

Whatsapp : 0532 725 21 89

 

E-mail : [email protected]