3 ADIMDA KOLAY İADE/DEĞİŞİM

 

 

 

Satın aldığınız ürünü değiştirmek veya iade etmek için aşağıdaki 3 adımı izlemeniz yeterlidir:

 

 

 

  1. Satın alırken gönderdiğimiz iade formunu doldurup ürün paketinin içerisine bırakın. Eğer iade/değişim formu elinizde yoksa şu bilgileri bir kağıda yazmanız yeterlidir:
    1. Sipariş verenin ad soyadı
    2. Cep telefonu
    3. Değişim/İade talebiniz: (Örn. 1 numara büyüğüyle değiştirmek istiyorum gibi)

 

 

 

  1. İade/Değişim yapmak istediğiniz ürünün etiket ve ambalajına zarar vermeden paketleyiniz. Paketlemenin içerisine iade/değişim formunu koymayı unutmayın.

 

 

 

  1. Paketi Sürat Kargo ile kargolayıp, adres yerine bu işletme kodunu iletmeniz ürünün bize ulaşması için yeterli olacaktır: 1277634064

İade talepleri ürün bize iletildikten sonraki ilk Perşembe günleri yapılmaktadır. Değişim talepleri ise ürün elimize geldikten sonraki 3 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

 

-İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, SÜRAT  Kargo (444 99 99 )

 ile kargo ücreti ödenmiş olarak göndermenizi rica ederiz.

 

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden SÜRAT Kargo'ya ait 13 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

 

 

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

 

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

 

 

İade etme süresi kaç gündür?

Cha-chaa.com  üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 15 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süreyi rahatça alışveriş yapabilmeniz için cha-chaa.com 15 güne çıkartıyor.

 

Hangi ürünleri iade edemiyorum?

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

 

İademi hangi adrese göndereceğim?

1277634064 MÜŞTERİ NUMARASINI SÖYLİYEREK SÜRAT KARGOYA VEREBİLİRSİNİZ

 

 İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra bambistore.com.tr tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve bambistore.com.tr 'nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. İade işlemleri detayı için bkz. "Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?"

 

Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan Hesabım sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi [email protected] adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.